19.7 C
Județul Gorj
joi, mai 15, 2025
- Advertisment -
AcasăUltima oraTârgu Jiu, casă de pariuri: Casieră tâlhărită, făptașul încă neprins

Târgu Jiu, casă de pariuri: Casieră tâlhărită, făptașul încă neprins

La data de 26.02.2022, ora polițiști din cadrul Poliției Municipiului Târgu-Jiu au fost sesizați cu privire la faptul că la sala o de jocuri de noroc, o persoană necunoscută a sustras o sumă de bani angajatei.

La fața locului s-a deplasat echipa operativă constituită la nivelul subunității, care au stabilit faptul că o persoană necunoscută de sex bărbătesc , în timp ce se afla în incinta sălii de jocuri ,ar fi amenințat-o cu acte de violență pe angajata societăți , solicitându-i să-i dea banii din încasări, creând un prejudiciu de circa 9.000 lei.

In cauză s-a întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de tâlhărie, polițiștii continuând cercetările în vederea identificării autorului şi recuperării prejudiciului.

Similare:

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

ULTIMA ORĂ

Recent Comments

UN VOTANT DEZAMAGIT DE SCURSORI SI JUSTITIE INCHIPUITA pe Romanescu, cu PSD în suflet, cu PNL…în gură
Cetățean plătitor de biruri la primărie. pe Romanescu și Nodea, denunțați la parchet