23 C
Județul Gorj
joi, iunie 13, 2024
- Advertisment -
AcasăSocialLista primarilor din Gorj după alegerile din 9 Iunie!

Lista primarilor din Gorj după alegerile din 9 Iunie!

1.    Albeni – Marius Cristinel Țîrcomnicu – PNL

2.    Alimpești – Daniel Floarea – PNL

3.    Aninoasa – Marius Dimulescu – PNL

4.    Arcani – Aristică Coiculescu – PSD

5.    Baia de Fier – Dumitru Turbăceanu – PSD

6.    Bălănești – Ovidiu Pungan – PSD

7.    Bălești – Mădălin Ungureanu – PSD

8.    Bărbătești – Adrian Mangu – PSD

9.    Bengești-Ciocadia – Victor Geogia – PSD

10. Berlești – Iulian Berlescu – PNL

11. Bâlteni – Marius Popescu – PSD

12. Bolboși – Ghoerghe Știoclei – PSD

13. Borăscu – Constantin Țucu – PSD

14. Brănești – Gheorghe Stoichițoiu – PSD

15. Bumbești-Pițic – Irina Cojocaru – PSD

16. Bustuchin – Ion Ciocea – PSD

17. Câlnic – Dumitru Vulpe – PNL

18. Căpreni – Augustin Radu Bîrdăcel – AUR

19. Cătunele – Florinel Țuilă – PSD

20. Ciuperceni – Matei Claudiu Dragotă – PNL

21. Crasna – Aurel Vamvu – PSD

22. Crușeț – Teodor Godeanu – PSD

23. Dănciulești – Marius Dumitra – Bădescu – PSD

24. Dănești – Silviu Filip – PSD

25. Drăgotești – Vili Pasăre – PSD

26. Drăguțești – Dumitru Ion Popescu – PSD

27. Fărcășești – Constantin Drăgoescu – PNL

28. Glogova – Gheorghe Alpredi – PSD

29. Godinești – Coman Aurariu – PSD

30. Hurezani – Gheorghe Cîrstea – PSD

31. Ionești – Sorin Lambu – PSD

32. Jupânești – Ion Gîrniceanu – PSD

33. Lelești – Laurențiu Turcilă – PSD

34. Licurici – Vasile Măciucă – PNL

35. Logrești – Adela Țana – PSD

36. Mătăsari – Gheorghe Gașpăr – PSD

37. Mușetești – Ion Cosmin Băban – PSD

38. Negomir – Tudor Oiță – PSD

39. Padeș – Mihăiță Gabriel Troacă – PSD

40. Peștișani – Cosmin Pigui – PSD

41. Plopșoru – Ștefan Șoșoi – PNL

42. Polovragi – Gheorghe Epure – PSD

43. Prigoria – Cătălin Claudiu Bogdan – PSD

44. Roșia de Amaradia – Liviu Cotojman – PNL

45. Runcu – Adi Cîmpeanu – PSD

46. Săcelu – Gheorghe Dumitrelea – PNL

47. Samarinești – Iulian Giurgescu – PNL

48. Săulești – Constantin Drăghici-Rucsanda – PSD

49. Schela – Gabriel Deteșan – PNL

50. Scoarța – Ion Stamatoiu – PSD

51. Slivilești – Sorin Bucurescu – PSD

52. Stănești – Constantin Bicheru – PSD

53. Stejari – Ion Budilică – AUR

54. Stoina – Marian Fota – AUR

55. Țânțăreni – Robert Ciuturean – PSD

56. Telești – Romulus Bîldea – PSD

57. Turburea – Ion Bîrcă – PSD

58. Turcinești – Ion Dijmărescu – PNL 

59. Urdari – Mihai Calotă – PNL

60. Văgiulești – Constantin Pîrjol – PSD

61. Vladimir – Marius Vijulan – PSD

62. Târgu Jiu – Marcel Romanescu – PSD

63. Turceni – Constantin Popescu – PNL

64. Novaci – Dumitru Leuștean – PSD

65. Motru – Cosmin Morega – PSD

66. Rovinari – Robert Filip – PNL

67. Tismana – Narcis Petre Remetea – PSD

68. Târgu Cărbunești – Dănuț Birău – PSD

69. Țicleni – Constantin Radu – PSD

70. Bumbești Jiu – Constantin Bobaru – PSD

Articolul precedent
Articolul următor
Similare:

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

ULTIMA ORĂ

Recent Comments